Evde Fizik Tedavi

Ev konforunda, güvenli bir şekilde evde fizik tedavi hizmetinizi alın.

Randevu al
Icon

Evde fizik tedavi nedir ?

Bireyde meydana gelen nörolojik, sistemik veya kas iskelet sistemine bağlı oluşan rahatsızlıklar sonucu meydana gelen fonksiyonel bozukluklar veya ağrı-ödem gibi semptomların tedavisinde uygulanan fizik tedavi yöntemlerinin alanında uzman fizyoterapist eşliğinde evde uygulanması evde fizik tedavi hizmetleri olarak nitelendirilir.

Evde fizik tedavinin avantajları nelerdir?

Zamanı az olup hastanede tedavi göremeyen hastalar için zaman kaybı olmadan, istenilen randevu saatinde tedavi imkanı sağlamaktadır.

Yatağa bağımlı olup evden transferi zor olan ve hastaneye gidip fizik tedavi hizmetinden faydalanamayan hastalar için tedaviye ulaşmada büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Evde olmanın vermiş olduğu konfor ve güven fizik tedaviyle birleşince uygulanan tedavi daha etkili sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Enfeksiyon riski olan bağışıklığı düşük hastalar için hastaneler risk taşımaktadır ve evde fizik tedavi hizmeti bu hastalar için güvenli ev ortamında tedavi imkanı sunmaktadır.

Fizik tedavide fırsat eşitliği sağlamak amacıyla uygulamış olduğumuz fiyat tarifelerimiz ile uygun fiyata ev konforunda alanında uzman fizyoterapist eşliğinde fizik tedavi fırsatına sahip olmuş olacaksınız.

NÖROLOJİK REHABİLİTASYON

NÖROLOJİK REHABİLİTASYON

Bir çok farklı nedenden dolayı sinir sisteminde oluşan  hasarlar sonucu meydana gelen hastalıklara özel uygulanan rehabilitasyon programıdır

PEDİATRİK REHABİLİTASYON

PEDİATRİK REHABİLİTASYON

Çocuklarda görülen ortopedik ve nörolojik hastalıklar sonucu oluşan fonsiyonel kayıpların tedavisi için uygulanan fizik tedavi uygulamalarıdır.

KLİNİK PİLATES

KLİNİK PİLATES

Normal pilatesten farklı olarak kişideki probleme yönelik özel hazırlanan hareketlerdir.

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

Kas iskelet sistemimizde meydana gelen herhangi bir yaralanmadan  sonra kişinin eski sağlığına dönmesi için yapılan tüm uygulamalardır.

MANUEL TERAPİ

manuel terapi

Özellikle ortopedik problemlerde elle yapılan uygulamaları içeren tedavi yöntemidir.

PELVİK TABAN REHABİLTASYONU

PELVİK TABAN REHABİLTASYONU

Temelde kullanılan pelvik taban kas eğitimi ve bazı özel uygualamalarla üro-jinekolojik problemler hedef alınır.

RANDEVU ALIN

Özel fizyoterapi danışmanlığı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ve ücretsiz değerlendirme seansı için bizi arayın veya randevu alın.

Randevu al